(044) 593-24-38

Неділю можуть зробити вихідним днем для торгівлі у Хмельницькому

01.08.2018

Якщо петиція набере достатню кількість голосів для розгляду рішення керівництвом
Звернення із пропозицією зробити неділю вихідним днем для всіх супермаркетів, базарів, торгових центрів з`явилось на сайті міської ради у розділі “Благоустрій міста та будівництво”. Автор петиції – Ткачук Роман пропонує заборонити в неділю будь-яку торгівлю. За його словами, супермаркети, ринки, торгові центри і інші установи повинні в неділю бути зачинені.

  

  “Дозволити працювати тільки закладам харчування ресторани,піцерії,столові,кафе і малим магазинчикам продуктовими при умові що сам власник крамниці буде стояти за прилавком і вести обслуговування клієнтів. Неділя – це вихідний день. Всі повинні відпочивати після трудових буднів. Це право передбачено Законом України”, – йдеться у повідомленні.

Однак хмельничанин не врахував той факт, що деякі люди працюють лише у вихідні дні, а деякі лише у нічні зміни. і це вибір кожного. Утім досвід Європи показує, що в неділю більшість закладів торгівлі працюють за скороченим режимом, або не працюють взагалі. Тому бажаючі можуть підтримати петицію на сайті Хмельницької міськради.


hm.oblast.online
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010