(044) 593-24-38

Хто сидить на підрядах з ремонту доріг місцевого значення Хмельницької області

23.07.2018

Кому дісталося майже 300 млн грн субвенції з державного бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Хмельницької області. За даними Служби місцевих доріг, пріоритетність віддається ремонту доріг, які ведуть до опорних шкіл, лікувально-профілактичних закладів та соціально-важливих об’єктів інфраструктури.

Однак у розрізі районів намітилася певна тенданція з розподілу “дорожнього” ринку обрасті. За результатами тендерних процедур сформувався ТОП-9 підрядників, котрі лататимуть автошляхи місцевого значення.
Лідером за кількістю виграних тендерів стало ПрАТ  “Хмельницьке ШБУ-56”. Підприємство одержало 118,66 млн грн, які освоюватиме у восьми районах (Волочиський, Городоцький, Дунаєвецький, Ізяславський, Теофіпольський, Хмельницький, Чемеровецький, Ярмолинецький).
Формально “Хмельницьке ШБУ-56” записано на Галину Ставчанську з Чернівців, але опосередковано пов’язують з нардепом від Хмельниччини (188 виборчий округ) Сергієм Лабазюком. У грудні 2016 року співробітники ГПУ та СБУ провели обшуки на ПАТ “Хмельницьке ШБУ-56″ і ПП “Аграрна компанія 2004″, яке офіційно контролюється обранцем. За даними слідства, обидві фірми є пов’язаними та фігурують у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 364 КК України.
На другому місці закріпилася фірма-новачок “СТЛ+М”, яка натендерила 49,42 млн грн. У сфері її впливу потрапили шість районів Хмельниччини (Віньковецький, Деражнянський, Летичівський, Новоушицький, Старокостянтинівський, Старосинявський).
ТОВ “СТЛ+М” створено у березні 2014 року з пропискою у селі Давидківці Хмельницького району.  Директором і власником зазначено мешканець Києва Олег Кузнєцов. Розмір статутного капіталу підприємства – 50 тис. грн. Основний вид діяльності “СТЛ+М” – це вантажний автомобільний транспорт. Як повідомляє ресурс Zакупівлі 2.0, за 2016-2017 роки підприємство натендерило 25 млн грн. Здебільшого, це були замовлення на підвезення піску і щебеню.
Трійку “везунчиків” замикає ПП “МВМ-13” (с. Судилків Шепетівського району) з виграними 34,16 млн грн. Підприємство ремонтуватиме дороги у Шепетівському та Славутському районах.
Фірма створена у 1994 році і належить депутату Хмельницької обласної ради від БПП Враму Мовсісяну.
Приватне підприємство “Строй-Сервіс-999” за 30,21 млн грн відремонтує дороги у Білогіському і Красилівському районах. Організація працює з 2009 року і контролюється мешканцем Старокостянтинова Арменом Хачатряном.
Дорожні підряди у Кам’янець-Подільському районі поділили між собою місцеве комунальне підприємство “Комбінат благоустрою” (17,68 млн грн) і приватне підприємство «Виробничо-комерційна фірма «Будмонтажсервіс» (7,99 млн грн) екс-депутата Кам’янець-Подільської міської ради від партії «Фронт змін» Олександра Зайця.
Дороги Полонського району замкнуло на собі місцеве ТОВ “Новшляхбуд”, якому дісталося 11,28 млн грн. Підприємство створено 2015 року. Засновниками виступають вінничанин Максим Бєсєда, мешканець Полонного Олег Васильчук і мешканка Бердичева Тетяна Нечай.
Дорожні “крихти” перепали ПП “Араме”, яке за 2,58 млн грн ремонтуватиме відрізок у Новоушицькому районі і Хмельницькому облавтодору, який за 4,78 млн грн робитиме дорогу у Старосинявському районі.
Фірма “Араме ” зареєстрована 2007 року у Хмельницькому на Гаяну Меспорян. Статутний капітал підприємства становить 200 гривень.
Довідка НГП. Загальна кількість автомобільних доріг загального користування місцевого значення Хмельницької області становить 810 одиниць протяжністю 5087,8 км, з яких: обласних – 390 одиниць, протяжністю 3667,2 кілометрів, районних – 420, протяжністю 1420,6 кілометрів.


Незалежний громадський портал.

Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010