(044) 593-24-38

Слизько: у Хмельницькому під час сьогоднішнього ранкового дощу маршрутка врізалась у тролейбус

23.08.2018

Маршрутка з людьми рухалась за тролейбусом по вулиці Кам’янецькій і «підбила» його ззаду
Обидва транспортні засоби отримали пошкодження, але, на щастя людських жертв немає. Щоправда, зовсім без травм не обійшлося: двох людей із маршрутки все-таки забрали до лікарні на обстеження.

Тролейбус рухався за маршрутом 11а, а куди їхав мікроавтобус невідомо, бо його водій відразу зняв табличку з маршрутом. На місці зіткнення наразі працює слідчо-оперативна група. Попередня версія слідства: маршрутка йшла на обгін тролейбуса і, не оцінивши відстані та слизької дороги, не змогла його обминути.

Дорожньо-транспортна пригода трапилась у середмісті на Кам’янецькій – прямо від вікнами приватної обласної телекомпанії «Ексклюзив».


hm.oblast.online
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010