(044) 593-24-38

У Хмельницькому відкриють завод з виробництва деталей для VW Group

20.07.2018

Вже за два місяці виробництво обіцяють запустити.

Компанія SumitomoElectricBordnetze (SEBN) за два місяці відкриє у Хмельницькому підприємство з виробництва компонентів для конвеєрів Volkswagen, Audi, Porsche, Skoda та SEAT.

Підприємство буде розміщено у цехах ПрАТ “Хмельницький механічний завод”, що до недавнього часу був збитковим і заборгував державі чимало коштів. Однак за підтримки обладміністрації та Державної фіскальної служби в області справу було вирішено.

На сьогоднішній день частина приміщень старого заводу вже відремонтована, а запустити нове виробництво планують протягом двох місяців. Підприємство забезпечить близько 500 нових робочих місць у місті.

Нове підприємство у Хмельницькому – вже четвертий завод SEBN в Україні. Наразі в нас працюють два заводи у Тернопільській області і один у Чернівцях.


auto.24tv.ua


Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010