(044) 593-24-38

Мешканці будинку у Хмельницькому подали позов до суду на «Хмельницьктеплокомуненерго», бо вважають, що переплачують за тепло

18.07.2018

Хмельничани судитимуться з «Хмельницьктеплокомуненерго», бо вважають, що переплачують за фактично отриману теплову енергію. Про це йдеться у позові, який подали до суду мешканці житлового будинку № 16 по вулиці Прибузькій.

Зокрема, у позовній заяві говориться про те, що більшість будинків міста обладнані елеваторними вузлами опалення, де гаряча вода проходить камеру змішування з холодною водою для досягнення необхідної температури. Елеватор повинен діяти лише тоді, коли вода в котельні нагріта до 95 градусів за Цельсієм. Однак, згідно проведених замірів, вода рідко коли нагрівається навіть до 70 градусів, а елеваторний вузол змішує її з холодною.

Мешканці будинку №16 по вулиці Прибузькій скликали комісію, яка засвідчила, що при проходженні  через лічильник теплової енергії, температура води становила 56 градусів, а на виході після елеваторного вузла  – 39 градусів. Про що був складений відповідний акт.
Внаслідок того, що лічильник теплової енергії рахує кількість тепла не яке мешканці споживають, а яке надходить до елеваторного вузла, отримуємо переплату за фактично не спожите тепло. А це суперечить вимогам статті 19 Закону «Про теплопостачання», згідно якої споживач повинен сплачувати за фактично отриману теплову енергію. Кількість тепла, за яке йде переплата – понад 70%.

Оскільки звернення до міського голови та депутатів не одержали  належної відповіді, тому мешканці будинку вирішили позиватись до суду з вимогою здійснити переустановку системи лічильника тепла за елеваторним вузлом.


ngp-ua.info

Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010