(044) 593-24-38

Двох підполковників поліції визнали винними в неправомірному отриманні 1300 доларів

16.07.2018

Їм загрожувало до п’яти років позбавлення волі.

 Хмельницький міськрайонний суд розглянув справу відносно обвинувачення двох працівників поліції в, цитуємо, «одержанні неправомірної вигоди для себе та третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, вчинене за попередньою змовою групою осіб». Відповідний вирок вже оприлюднений в Єдиному Державному реєстрі судових рішень.

«Являючись працівниками правоохоронного органу, будучи службовими особами та представниками влади, а саме: ОСОБА_4 - начальником сектору логістики та матеріально-технічного забезпечення Летичівського ВП ГУ НП в Хмельницькій області у званні підполковника поліції, а ОСОБА_3 - слідчим слідчого відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУ НП в Хмельницькій області у званні підполковника поліції, діючи за попередньою змовою між собою, 19.04.2018 року о 17 год. 30 хв. одержали для себе та третьої особи неправомірну вигоду в сумі 1300 доларів США, яку ОСОБА_5 передав ОСОБА_3 в автомобілі НОМЕР_1 на відрізку проїзної частини вул. Чорновола в м. Хмельницькому, що навпроти зупинки громадського транспорту ПТУ 24, за їх вплив на прийняття рішення уповноваженими особами Деражнянського районного військового комісаріату, органів державної влади та місцевого самоврядування про визнання призовника ОСОБА_6 непридатним до проходження військової служби», - йдеться в вироку. Відзначимо, що у ЄРСР не вказують прізвища обвинувачуваних, а лише «маркують» на «особи».

Прокурор військової прокуратури Хмельницького гарнізону та підозрювані уклали угоду про визнання винуватості, за умовами якої екс-правоохоронці визнали свою винуватість в інкримінованому їм діянні. Отож, суд затвердив цю угоду і не відправив обвинувачених за грати. Їх позбавли права обіймати у правоохоронних органах посади, повязані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно господарських функцій строком на 1 рік 6 місяців. Також оштрафували на 25,5 тисячі гривень кожного.

Вирок ще може бути оскаржений в суді вищої інстанції.


ye.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010