(044) 593-24-38

“Зелене світло” бізнесу: підприємцям відшкодовуватимуть кредитні відсотки

10.07.2018

Створення нових робочих місць та «зелене світло» малому та середньому бізнесу дасть можливість підвищити економічний стан міста та області. Саме тому на  останній сесії міської ради заговорили про відшкодування відсоткової ставки на кредити для підприємців. Рішення було ухваленим, тож сьогодні  підписали меморандум з сімома банками міста.

На друге півріччя 2018-го року визначили суму на відшкодування у розмірі 1 млн грн. Один підприємець, беручи в борг, може розраховувати на максимальну суму компенсації 300 тис грн.

Запевняють: правила настільки розширені, що під їх дію підпадає чи не кожне підприємство. Аби скористатись позикою, підприємець  не повинен проходити спеціальні комісії, а просто прийти у відділення банку і вже на місті ознайомитись з критеріями.

Рішення прийняли, меморандум підписали – залишилось  чекати на перших підприємців. Звертатися громадяни можуть вже відсьогодні.

Розвиток малого та середнього бізнесу – це шлях до успіху. Практика Європейських країн демонструє нам, що саме такі підприємства можуть підняти рівень життя простого населення. Сподіватимемось, що й у нас це вийде.


33tv.com.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010