(044) 593-24-38

Колишній чиновник Хмельницької облради піде під суд за те, що привласнив дві державні автомашини

06.07.2018

До Хмельницького міськрайонного суду надійшла справа щодо обвинувачення колишнього посадовця облради в незаконному привласнені службових автомобілів
Працюючи на посаді директора комунального підприємства облради, чоловік вільно розпоряджався службовим транспортом, що був у його підпорядкуванні. Втім, таке нерідко трапляється серед чиновників, коли вони починають плутати службовий транспорт із власним. Хоча – не настільки, аби геть не відчувати різниці. Але саме так сталося з фігурантом цієї кримінальної справи.

Спочатку він у 2013 році привласнив службовий ВАЗ, а невдовзі і продав його, поклавши виручену за автівку тисячу доларів до власної кишені.

Однак, чоловікові здалося цього замало, і він вирішив ще раз покрутити подібну оборудку. Цього разу його вибір упав на автомобіль «Рено», куплений облрадою у 2013 році. В лютому 2016 директор підробив документи та зареєстрував цю автомашину на себе, «нагрівши» таким чином державу ще на 80 тисяч гривень.

Коли факт зловживання став очевидним, було відкрито кримінальне провадження. Йому інкримінують  ч. 2 ст.191 Кримінального кодексу України (привласнення та розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем). Автомобіль у колишнього директора вилучили, а його самого зобов’язали сидіти  під домашнім арештом. Доки суд не винесе свій вердикт.


hm.oblast.online

Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010