(044) 593-24-38

Хмельницький потрапив до ТОП-10 щорічного рейтингу комфортності українських міст

25.06.2018

Хмельницький потрапив до першої десятки щорічного рейтингу комфртності українських міст. Далі про це детальніше розповість «Хмельницький».

Журнал «Фокус» оприлюднив свій щорічний рейтинг найкомфортніших міст України. Хмельницький опинився у першій десятці та отримав 48,1 бали.

   

«У Хмельницького репутація нудного міста. Щоб позбутися цієї репутації, місто часто проводить масові заходи – від параду близнюків до рок-фестивалю «Rock&Buh», - зазначає видання «Фокус».

Не оминули увагою і наш речовий ринок. Видання зазначає, що прогулянка вихідного дня обов'язково включає в себе популярний хмельницький ринок, в якому можна заблукати. Також зазначили, що міська влада активно займається інфраструктурою: облаштовує велодоріжки, екопарковки, відкриває спортивні майданчики. До переваг також віднесли те, що у місті планують реконструювати парк ім. Чекмана та відкрити Палац Спорту.

Серед недоліків Хмельницького вказані поганий стан доріг у місті та низький рівень заробітної плати. До переваг нашого міста віднесли невисокі ціни на житло та хорошу екологію.

    «Хоч у місті одна з найнижчих середніх зарплат по країні, Хмельницький став третім містом України, після Київа та Одеси, де встановили bitcoin-автомат», - йдеться у виданні.

За версією видання найкомфортнішим містом України є Харків. Це місто отримало 67,1 бали. На другому місці опинилася Вінниця, на третьому – Київ. Далі в рейтингу йдуть Львів, Одеса, Дніпро, Чернігів, Луцьк та Житомир.

При оцінюванні якості життя у містах України використовували багато критеріїв. Зокрема, враховували співвідношення між середнім рівнем офіційної зарплати і вартістю базової споживчого кошика. Також до уваги брали рівень зайнятості населення, кількість вищих навчальних закладів і шкіл із високим рейтингом, забрудненість повітря, рівень небезпечних відходів. Враховували також оцінку якості муніципальних послуг мешканцями міста на основі всеукраїнського муніципального опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг». Безпеку проживання оцінювали за рівнем злочинності відповідно до статистики МВС.

Минулого року наше місто зайняло восьму сходинку у рейтингу комфортності, а в 2016 році - третє місце.


khmelnytsky.com.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010