(044) 593-24-38

СБУшника підозрюють у вбивстві євромайданівців на Хмельниччині

23.06.2018

Співробітник СБУ застосував зброю під час акцій протесту в 2014 році, внаслідок чого загинуло двоє людей.
Генеральна прокуратура повідомила про підозру співробітнику підрозділу Служби безпеки України "Альфа" в Хмельницькій області у перевищенні влади, яке супроводжувалося насильством і застосуванням зброї під час Євромайдану.

Про це інформує прес-служба ГПУ.

Підозру оголошено за фактом застосування вогнепальної зброї біля входу в будівлю управління СБУ в Хмельницькій області під час мирної акції протесту 19 лютого 2014 року.

У Генпрокуратурі зауважують, що тоді загинуло двоє людей, а ще декілька отримали тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості.

Співробітнику СБУ також інкримінують заподіяння тяжких тілесних ушкоджень з метою залякування та вбивство з необережності. Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Нагадаємо, колишній депутат Ради Андрій Артеменко заявив, що до розстрілів на Майдані у лютому 2014 року причетні спікер Верховної Ради Андрій Парубій, народний депутат від "Народного фронту" Сергій Пашинський та низка інших політиків.


ua1.com.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010