(044) 593-24-38

Пожежники вимагають закрити хмельницький торговельний центр і кілька навчальних закладів області

24.05.2018

Головне управління ДСНС в області наполягає на закритті Товариства з обмеженою відповідальністю “Тритон ЛТД”, що на вулиці Курчатова, 2/1Б у Хмельницькому. За цією адресою працює торговельний центр.

Крім цього, за повідомленням рятувальників, повній зупинці роботи підлягають Вікнинська школа І-ІІ ступенів (Білогірський район), Мудриголівський дошкільний заклад (Гоодоцький район), Харковецький дошкільний навчальний заклад (Старосинявський район).

Також частково має бути зупинка роботи приміщень терапевтичного відділення Кам’янець-Подільської центральної районної лікарні і приміщень відділення педіатрії Кам’янець-Подільського перинатального центру.

Відповідні судові позови ДСНС направило до Хмельницького окружного адміністративного суду.

Загалом, на 23 травня проведено позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки у 748 закладах області, з них у 617 дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах; 40 закладах охорони здоров’я зі стаціонарним лікуванням; 37 торговельних підприємств (торговельних центрів, багатофункціональних будинків і комплексів), культурно-видовищних та дозвіллєвих закладів.

За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання запропонованих приписами територіальних органів ДСНС заходів до адміністративної відповідальності притягнуто 752 керівника закладів та відповідальних посадових осіб.

Як писав НГП, працівники ДСНС забракували роботу 18 закладів та об’єктів на Хмельниччині.

Довідково. У Хмельницькій області перевіркам підлягають 1488 зазначених об’єктів: 81 торговельний центр, 54 лікувальних заклади та 1353 школи і дитячих садки. Для проведення перевірок задіяні близько 70 працівників Головного управління.


ngp-ua.info


Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010