(044) 593-24-38

Суд арештував дві автівки дружина екс-керівника “Хмельницькобленерго” Шпака

21.05.2018

Печерський районний суд Києва арештував дві автівки дружина екс-керівника “Хмельницькобленерго” Галини Шпак.
Про це свідчить ухвала суду від 8 травня.

Зокрема, під арештом опинилися MAZDA CX-5, 2013 року випуску і TOYOTA CAMRY, 2004 року випуску.

Натомість суд відмовився арештовувати земельну ділянку площею 0,1891 га, дві квартири площами 92,3 кв. м і 151,1 кв. м та машиномісце, оскільки вказане майно належить дружині на праві приватної власності за договором дарування, що не є спільною сумісною власністю подружжя відповідно до ст. 61 Сімейного кодексу України.

Разом з тим, як вдалося дізнатися “Незалежному громадському порталу”, 25 квітня квартиру площею  92,3 кв. м в Одесі і машиномісце були переписані на сина колишнього гендиректора обленерго Олег Шпака на підставі договорів дарування.

Нагадаємо, що 24 квітня Генпрокуратура повідомила про підозру колишньому керівнику ПАТ «Хмельницькобленерго» Олександру Шпаку у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.

Він підозрюється у причетності до розтрати 23,4 млн грн під час електромонтажу, пусконалагоджувальних робіт, вимірювання та випробування в рамках будівництва ПС 110/10 кВ «Прибузька» у Хмельницькому.


ngp-ua.info


Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010