(044) 593-24-38

З фірми нардепа Лабазюка зникло майже 2 млн грн

07.05.2018

Невідомі викрали 1,7 млн грн. з адмінприміщення ПрАТ “Хмельницьке ШБУ №56″ – фірми, яка є активним дорожним підрядником у Хмельницькій області.

Як стало відомо “Незалежному громадському порталу” з Єдиного державного реєстру судових рішень, крадіжка сталався в період часу з 19:50 години 13 квітня до 07:40 години 14 квітня. Невстановлена особа (особи) шляхом віджиму метало-пластикового вікна кабінету на першому поверсі, проникла в приміщення адміністративної будівлі ПрАТ “Хмельницьке ШБУ № 56″, що на вул. Геологів, 2-Е у Хмельницькому. У подальшому крадії проникли в приміщення бухгалтерії № 1, що на другому поверсі вказаної будівлі та з сейфу викрали готівку на суму близько 1,7 млн. грн.

Наразі слідчий відділ обласної поліції розслідує кримінальне провадження за ознаками ч. 5 ст. 185 КК України (“Крадіжка”). Санкція статті передбачає позбавленням волі на строк від 7 до 12 років з конфіскацією майна.

Довідка НГП. ПрАТ  “Хмельницьке ШБУ-56” опосередковано пов’язують з нардепом від Хмельниччини Сергієм Лабазюком. Раніше це підприємство належало депутату Хмельницької облради Івану Гладуняку. Наразі в реєстрах кінцевим власником зазначається мешканка Чернівців Галина Ставчанська.

Як писав НГП, у грудні 2016 року співробітники ГПУ та СБУ провели обшуки на ПАТ “Хмельницьке ШБУ-56″ і ПП “Аграрна компанія 2004″. За даними слідства, обидві фірми є пов’язаними та фігурують у кримінальному провадженні.


ngp-ua.info

Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010