(044) 593-24-38

У Хмельницькому залізничники і поліцейські розкрадали паливо

03.05.2018

У них вилучено майже 40 тисяч гривень, 3,5 тисячі доларів США,  а також – 1,3 тонни дизпалива
У Хмельницькій області посадові особи регіональної філії «Укрзалізниці» спільно з колишніми правоохоронцями займалися привласненням державного майна. Під час обшуків, проведених в учасників злочинної групи, працівники внутрішньої безпеки Нацполіції, обласної поліції, СБУ та прокуратури виявили чималу кількість готівки та майже півтори тонни дизпалива. Окрім цього, в банківській скриньці одного з фігурантів поліцейські виявили запаси іноземної валюти.

Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на прес-службу Нацполіції.
Хмельницьким управлінням Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України була отримана оперативна інформація щодо схеми розкрадання злочинною групою паливно-мастильних матеріалів на території області. Влітку 2017 року за матеріалами внутрішньої безпеки поліції прокуратурою Хмельницької області було розпочато кримінальне провадження за цим фактом. Встановлено, що серед змовників: посадовці локомотивного ДЕПО регіональної філії «Укрзалізниці» та екс-поліцейські обласного ГУНП. Зловживаючи службовим становищем, зловмисники систематично цупили тонни пального з місця роботи, збували його,  а виручку ділили між собою. Про заплановані працівниками правоохоронних органів перевірки ділків попереджали спільники, які раніше служили в поліції. У разі виниклих проблем колишні правоохоронці також вирішували питання з «потрібними» людьми.

Працівники внутрішньої безпеки Нацполіції, поліції області, УСБУ та прокуратури провели оперативну закупівлю дизельного палива на суму дві тисячі гривень у 35-річного фігуранта групи – співробітника ДЕПО. Відразу після цього, під час 18 санкціонованих обшуків у службових кабінетах викритих чиновників та за адресами проживання учасників ОЗГ, спільними діями правоохоронців було виявлено та вилучено бухгалтерську документацію і кошти. У них вилучено майже 40 тисяч гривень, 3,5 тисячі доларів США,  а також – 1,3 тонни дизпалива. Також у банківській скриньці одного з залізничників було виявлено «заощадження»: 62 тисячі доларів США та понад 23 тисячі євро, походження яких наразі встановлюється.


1news.com.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010