(044) 593-24-38

Китайці, в кишені яких багатомільйонний контракт, не поспішають реконструювати ганебну дорогу Хмельниччини

02.05.2018

У жовтні 2017 року Державне агентство автомобільних доріг України «Укравтодор» та китайська компанія  «Xinjiang Communications Construction Group» підписали два контракти на загальну суму 95,8 млн доларів США навиконання дорожніх робіт в Україні. Один із них передбачав на реконструкцію та ремонт автомобільної дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка (відрізок 40 кілометрів дороги від Голоскова Хмельницької області до кордону із Вінницькою областю). При  цьому ремонтні роботи на вказаному автошляху, що орієнтовно мали стартувати навесні 2018 року, до цього часу не розпочалися.

За повідомленням прес-служби облдержадміністрації, перші особи Хмельниччини зустрілися з керівництвом компанії-підрядника задля обговорення графіків робіт щодо реконструкції та ремонту дороги М-12.

Заступник директора міжнародного відділу бізнесу компанії «Xinjiang Communications Construction Group Co., LTD» Лю Цзинке заявив, що від дати підписання контракту китайською компанією вже напрацьовано ряд організаційних заходів, разом з тим залишається багато й не вирішених питань, які не дозволяють розпочати ремонтні роботи.

Відповідно до озвученого китайською стороною плану-графіку на початку червня цього року планується розпочати спорудження основи дорожнього покриття, яке разом з 20 км нижнього шару основи заплановано цьогоріч завершити. За найоптимістичними прогнозами, як заявили представники компанії, шляхопровід має повною мірою запрацювати до кінця 2019 року.

Окрім коштів з державного бюджету на проведення робіт з реконструкції та ремонту автомобільної дороги М-12 на ділянці від Голоскова до межі з Вінничиною також будуть залучені кошти міжнародних фінансових організацій.


ngp-ua.info

Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010