(044) 593-24-38

Кримінальні дії: Ревізор з Хмельниччини отримав вирок суду

25.04.2018

За не виписаний адмінпротокол на 10 000 грн посадовець вимагав хабар 4 000 грн 

Головний державний ревізор-інспектор за результатами проведеної перевірки у діяльності фізичної особи-підприємця виявив порушення. Посадовець запропонував підприємцю в акті перевірки зафіксувати лише частину з них за що вимагав "хабар". При цьому посадовець запевнив підприємця, що за викладені в акті правопорушення замість ймовірного штрафу в розмірі 10 тис. грн. до нього будуть застосовані мінімальні штрафні санкції.

Під час одержання обумовленої суми хабара зазначену особу викрито «на гарячому».

Читайте також: На Хмельниччині за хабар затримали правоохоронців. ФОТО

Вироком суду особу визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, у межах санкції вказаної статті його засуджено до покарання у виді 25 500 тис грн штрафу з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням функцій представника органу влади, строком на 2 роки.


0382.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010