(044) 593-24-38

Чи не завадить Генпрокуратура збудувати «Новій пошті» логістичний центр неподалік Хмельницького?

Сьогодні заклали перший камінь на місці, де має бути «Хмельницький інноваційний термінал».

Його будівництво обійдеться у 9,5 мільйонів євро. Щоправда, «Нова пошта» побудує логістичний центр, аналогів якому, як кажуть у компанії, в Україні ще немає, не за власні кошти, а надані Європейським банком реконструкції та розвитку.

За словами співвласника компанії В’ячеслава Климова, новий термінал дозволить швидше доставляти відправлення та вантажі. «Чому Хмельницький? Бо це така ключова точка – центр логістичної, так званої, зірочки, - пояснив пан Климов вибір місцерозташування будівництва. - Буде унікальна, повністю автоматизована система сортування відправлень. Тобто, ручні операції будуть зведені до мінімуму. Навіть завантаження відправлень в автомобіль, будуть відбуватися, по суті, автоматично».

На новому терміналі працюватимуть понад 200 людей. А, оскільки підрозділ «Нової пошти» зареєстрований в Хмельницькому, то й податки сплачуватимуть в місцевий бюджет. Розсошанська сілька рада, на землях якої розпочали будівництво, отримуватиме гроші за оренду землі.
За словами Віктора Пилипичука, директора з розвитку інфрастуктури, будівництво довірили хмельницькій компаній «Будівельний Альянс Груп». І саму будівлю мають здати до кінця цього року, а потім розпочати монтаж обладнання. Сам центр, територія якого займе 6200 квадратних метри, повинен запрацювати вже навесні наступного року.

Та чи не завадять амбітним планам «Нової пошти» правоохоронці? Адже понад місяць тому, 16 березня, Генеральна прокуратура України вісім годин поспіль проводила обшуки в офісних та складських приміщеннях «Нової пошти» в шести містах. І, як писав «Deutsche Welle», компанію звинуватили у несплаті податків шляхом переводу безготівкових коштів в готівку та формування фіктивного податкового кредиту з проведенням безтоварних операцій. Для цього нібито були використані підроблені документи фіктивних компаній.
Своє питання журналіст сайту «Є» адресував співвласнику компанії В’ячеславу Климову. На що почув відповідь: «Те, що відбулося місяць тому в Києві, не вплинуло на роботу компанії навіть у той вечір. Зараз працюють наші юристи і мій прогноз – справа буде закрита найближчим часом. Тому що нічого протизаконного під час тих обшуків не було знайдено. Я вважаю, що це була помилка нашої правоохоронної системи. Тому та ситуація жодним чином не вплине на будівництво».
Запитали ми і про ціни. Чи не зростуть послуги «Нової пошти» через будівнивцтво в Хмельницькому районі та подібне, яке розпочинається у Львові. «Наш споживач має отримувати якісні послуги. І ми не можемо перекладати фінансові навантаження на них. Тому ми і звернулися до ЄБРР, оскільки такі об'єкти в усьому світі не будуються за рахунок споживачів, тобто підняття цін. І отримали кредит, до речі, за декілька тижнів після тих подій, про які ви запитували. Тобто ЄБРР дав зрозуміти українським правоохоронцям хто працює по «білому», - сказав пан Климов. Та додав, що в ідеалі тарифи навпаки мають подешевшати. Утім, через інфляційні процеси, зростання курсу валют тощо… «Як тільки ми відчуємо, що наші інвестиції в інновації дозволяють нам прийти до споживачів і сказати, що тепер вам буде ще дешевше, я буди лише радий», - підсумував співвласник «Нової пошти».


ye.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010