(044) 593-24-38

У Хмельницькому з’явився Bitcoin-банкомат

24.04.2018

Перший у західній Україні bitcoin-банкомат встановили в одному із торгівельних центрів Хмельницького.

Як повідомляє ТРК “Місто”, такі ж є лише в Одесі та Києві.

Завдяки банкомату можна просто та швидко придбати біткоіни, або ж іншу крептовалюту, тобто віртуальну валюту, що набирає популярності у світі. Наразі за допомогою банкомату можна придбати крептовалюту. Невдовзі запрацює функція і її продажу.

Як відомо, у 2017 році Національний банк України заявив, що в Україні не визнають криптовалюти, оскільки її правовий статус не врегульований

За даними аналітиків, у 2018 році може з’явитися понад 50 нових криптовалют на базі Bitcoin. Зазначається, що основною метою створення таких криптовалют є швидкий набір капіталізації завдяки псевдо-спорідненості з популярною криптовалютою і слову “bitcoin” в назві.

У 2017 році таких криптовалют з’явилося 19. У 2018 їх може бути більше 50.


ngp-ua.info
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010