(044) 593-24-38

У Хмельницькому презентують фільм про українсько-російську війну «Тримай біля серця»

19.04.2018

Прем’єрний показ фільму «Тримай біля серця» відбудеться сьогодні у Хмельницькому кінотеатрі імені Тараса Шевченка. Як повідомила директорка кінотеатру Ольга Брижань, представляти стрічку до обласного центру  приїдуть режисер Валерій Шалига, продюсер Василь Медяний та актор Олександр Немченко. «Тримай біля серця» – один з перших вітчизняних фільмів, що розповідає про події 2014-го року, коли на Сході країни розпочалася антитерористична операція. Знімався у Вінниці та на військовому полігоні підрозділу «Ягуар» у Калинівці Вінницької області.

Консультантами у стрічці були бійці АТО, кіборги Андрій Гишпаль і Роман Смішний. Також колишні атовці брали участь у бойових сценах. Прем’єрний показ відбудеться сьогодні, 19-го квітня, о 17-ій 30.
 
Ольга БРИЖАНЬ – директор Хмельницького кінотеатру імені Тараса Шевченка
Чим особливий цей показ? Тим, що на нього приїдуть члени знімальної групи. Буде продюсер фільму Василь Медяний, буде режисер фільму Валерій Шалига та один з акторів Олександр Немченко – буде цікаво. 0:45 + 0:53 Власне, 19 квітня відбудеться прем’єра, о 17-ій 30. А хмельничани ще до 25-го квітня включно щоденно зможуть в нашому кінотеатрі переглянути дану стрічку – також о 17-ій 30. 1:07

odtrk.km.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010