(044) 593-24-38

У 2017 році судді відмовляли хмельничанину в допиті Бога та діда Піхто

17.04.2018

У 2017 хмельничанин подав до Хмельницького міськрайонного суду 550 скарг та клопотань. Враховуючи, що слідчими суддями за рік в середньому розглянуто по 2000 матеріалів, то скарги та клопотання чоловіка становили четверту частину від загальної кількості розглянутих матеріалів одного слідчого судді.

За інформацією прес-служби суду, на 13 квітня цей же чоловік подав уже 211  скарг та клопотань на розгляд слідчим суддям.

Серед скарг на дії слідчих, різноманітних клопотань, час від часу трапляються клопотання, які в пересічних громадян викликають посмішку. До прикладу, скарга на постанову  слідчого про відмову в задоволенні  клопотання про виклик Бога у кримінальному провадженні або ж  скарга на дії слідчого про відмову в задоволенні клопотання про допит  свідка – діда Піхто.

Судді, відповідно до вимог КПК України, змушені розглядати такі скарги та виносити рішення за наслідком розгляду, додали у прес-службі суду.


ngp-ua.info
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010