(044) 593-24-38

У Білогір’ї невідомі побили секретаря селищної ради і кандидата в депутати

17.04.2018

Сьогодні близько восьмої вечора троє невідомих чоловіків побили секретаря Білогірської селищної ради і кандидата в депутати тергромади Віктора Поліщука.
“Повне беззаконня! Невідомі приїхали на “Пежо Партнер”, витягнули посадовця з помешкання на двір, де побили, у тому числі нанесли удари кастетом”, – розповіло джерело НГП з місця події.

Сам потерпілий Віктор Поліщук у коментарі “Незалежному громадському порталу” підтвердив, що його били троє чоловіків. Ще один у той момент залишався у салоні машини.

“У ситуацію втрутився мій сусід, який поспів на допомогу. Після цього невідомі сіли в машину і зникли. Лікарі діагностували у мене закриту черепно-мозкову травму і забій грудної клітини”, – заявив він.

Серед версій нападу, які озвучив секретар ради, – це активна політична діяльність, у тому числі його позиція щодо не допущення житлової забудови на землях пришкільного парку, що у центрі Білогір’я. Землею зацікавився заїжджий інвестор.

Наразі Поліщук написав заяву до місцевої поліції.


ngp-ua.info
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010