(044) 593-24-38

Директор держпідприємства зі Старокостянтинова за земельне “рішалово” відбулася штрафом 17 тис. грн

13.04.2018

Старокостянтинівський районний суд визнав винною директора держаного проектно-виробничого підприємства «Архітекура» (Старокостянтинів) Оксану Морозову у вчиненні злочину за ч.2 ст.369-2 КК України (“Зловживання впливом”) і оштрафував на 17 тис. грн.
Про це свідчить вирок суду від 6 квітня.
За відомостями досудового розслідування, пані Морозова оцінила свою допомогу в 1500 доларів за сприяння громадянину отримати дві земельні ділянки загальною площею 0,2 га у межах Старокостянтинова під будівництво житлового будинку. Частиною хабара директор ДП мала поділитися з начальником відділу з питань регулювання земельних відносин виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради за виготовлення проекту рішення сесії міської ради щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою та подальшої подачі його на розгляд сесії.

Передача коштів обвинуваченій відбулася двома траншами і на останньому її викрили правоохоронці.
У суді Морозова повністю визнала свою винуватість і підтвердила, що через начальника відділу з питань регулювання земельних відносин виконавчого комітету мала якнайшвидше вирішити це питання. Натомість начальниця земвідділу заявила, що Морозова до неї зверталась, але будь-яких грошових коштів від неї не отримувала і не мала наміру отримувати.
Нагадаємо, що санкція ч.2 ст.369-2 КК України передбачає штраф від 750 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.


ngp-ua.info
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010