(044) 593-24-38

Хмельницьке підприємство з пошиття одягу оштрафоване на 800 тисяч гривень

12.04.2018

Підприємець наймав працівників без офіційного оформлення.

 Керівником Управління Держпраці у Хмельницькій області накладено штраф на товариство з обмеженою відповідальністю у розмірі 781 тисяча 830 гривень за використання праці сімох офіційно неоформлених працівників. Про це повідомляє прес-служба управління Держпраці у Хмельницькій області

Постанову винесено на підставі акту документальної позапланової перевірки Головного управління ДФС у Хмельницькій області.

«У ході перевірки фіскальної служби з’ясовано, що в одному із виробничих корпусів підприємства використовувалася праця сімох неоформлених працівників. Вказані працівники надали письмові пояснення про те, що вони працювали згідно графіку роботи з 8:30 до 17:30. Заробітну плату отримували від директора підприємства», - повідомляє обласне управління Держпраці.

Також додали, що документів щодо офіційного працевлаштування на працівників адміністрацією надано не було. Директором за період, що перевірявся, не пред’явлено: заяви працівників, накази по підприємству, журнал реєстрації наказів (прийняття, переведення, звільнення), трудові договори, журналу обліку трудових книжок, штатний розпис, відомості нарахування заробітної плати, табелі обліку використання робочого часу працівників, розрахункові – платіжні відомості по виплаті заробітної плати вказаним працівникам.

Статтею 265 Кодексу законів про працю України за кожного неоформленого працівника передбачений штраф у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати. На сьогодні це 111 690 гривень.


ye.ua

 
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010