(044) 593-24-38

Верховний суд взявся за справу хмельницької “підземки”, яку в двох інстанціях програла влада і прокуратура

05.04.2018

Верховний суд відкрив касаційне провадження за позовами хмельницької місцевої прокуратури і Хмельницької міськради до товариства з обмеженою відповідальністю “Либідь”, приватного підприємства “Ді Ай Сі”, приватного підприємства Експресс”, приватного підприємства “Коріл”.
Про це свідчить ухвала суду від 29 березня.

Позивачі домагаються визнання недійсним договору купівлі-продажу магазинів загальною площею 371,2 кв. м, укладеного між ПП “Коріл” та МПМ “Ковчег”, які знаходяться у підземному переході на вул. Камянецька-Подільська (вул. Кам’янецька, 21/1).

Також просять визнати недійсним договору купівлі-продажу магазину загальною площею 371,2 кв. м, укладеного 31 грудня 2015 року між ТОВ “Либідь” та ПП “Ді Ай Сі”.

Крім цього, позивачі хочуть повернути до комунальної власноті вказані вище квадратні метри, які зазнали відчуження.

Нагадаємо, що хмельницька влада і прокуратура минулого року програли цю справу у Господарському суді Хмельницької області та Рівненському апеляційному господарському суді. Зокрема, перша інстанція дійшла висновків, що спірні 371,2 кв. м є приватною власністю ТОВ  “Либідь” (раніше МПМ “Ковчег”), які 1997 року були куплені за 371,2 тис. грн у ПП  “Коріл”. Відповідно, міська рада ніколи не передавала їх в користування орендарям.

Апеляційний суд не отримав фактів знаходження спірних приміщень магазинів загальною площею 371,2 кв. м у власності Хмельницької міської ради і повністю погодився з висновками господарського суду.

Як відомо, 27 жовтня 2016 року виконавчий комітет Хмельницької міської ради розглянув заяву ТОВ  “Либідь” про продовження оренди частини підземного переходу на вулиці Кам’янецька і відмовив на підставі заяви управління комунального майна. Таким чином, підпримємство ще до 2 листопада повинно було звільнити орендовані 695 кв.м.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, з березня 2015 року ТОВ “Либідь” записано на хмельничанина Анатолія Решетніка. Перед цим підприємство належало колишньому депутату Хмельницької міськради від Партії регіонів Оксані Кольгофер, яка разом із чоловіком Валерієм заснувала ТОВ у 2002 році.

Засновником і керівником ПП “Ді Ай Сі” з 2011 року виступає мешканець Хмельницького Едуард Бондаренко. До 10 жовтня 2011 року фірма була записана на бізнесменів Валерія і Оксану Кольгоферів.  Потім її переписали на Віталія Скоропінського і Катерину Залуцьку.

ПП «Експресс» зареєстровано у жовтні 2016 року. Засновником та директором записаний хмельничанин Валентин Круглов. Ресурс “Youcontrol” викидає три організації, які пов’язані з ПП «Експресс», серед яких ТОВ “Чаелд-Ленд”, керівником якої є Оксана Кольгофер.

Як писав НГП, 20 вересня колегія суддів Вищого господарського суду України підтвердилазаконність рішення Господарського суду Хмельницької області від 16 грудня 2016 року щодо звільнення ТОВ “Либідь” частини підземного пішохідного переходу загальною площею 695 кв.м на Кам’янецькій, 21/1.


ngp-ua.info
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010