(044) 593-24-38

На Хмельниччині Фонд держмайна продає лікеро-горілчаний завод та ще 17 об’єктів малої приватизації

02.04.2018

Фонд державного майна затвердив перелік понад 600 об’єктів малої приватизації на 2018 рік, які реалізовуватимуться через ProZorro.Продажі.
Про це сказано в наказі в.о. Голови Фонду №447 від 27 березня.
На Хмельниччині запланували продаж хмельницької ПрАТ “Юенпіком” (30% державна частка), ТОВ “Проектно-вишукувальний інститут “Хмельницькагропроект” (16%), Єдиного майнового комплексу-структурного підрозділу ДП «Хмельницький завод залізобетонних конструкцій та виробів» (село Богданівці Хмельницького району).

Крім цього, на приватизацію виставлено гараж площею 17,6 кв. м та гараж з кладовою площею 25,8 кв. м у Старокостянтинові, будівлю майстерні з гаражем площею 115,8 кв. м у Шепетівці (належать Державній службі статистики України), адміністративно-господарське приміщення загальною площею 65,3 кв. м (будівля літ. А-1) у Старій Ушиці (Державне агентство водних ресурсів України), вбудоване приміщення акумуляторної № 13/230 загальною площею 37,6 кв. м, одноповерхова будівля КПП № 13/191 загальною площею 57,6 кв. м, одноповерхова будівля № 13/157 загальною площею 137 кв. м – усе майно колишнього військового містечка № 13 в Ізяславі, яким управляє місцева райдержадміністрація.
Серед законсервованих об’єктів, які виставляються на реалізацію, прирельсова база, лікеро-горілчаний завод, магазин та аптека, солодовня ДП “Довжоцький спиртовий завод”; контора з гаражем і котельнею у Лісових Гринівцях (ДП “Хмельницьке лісомисливське господарство”); недобудований 32-квартирний житловий будинок у Старокостянтинові на вул.І.Франка, 43; школа-сад (СГК “Рункошівський” Кам’янець-Подільський район); корпус № 1 разом із огорожею, автомобільними дорогами та благоустроєм в Олешині Хмельницького району.


ngp-ua.info
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010