(044) 593-24-38

Хмельницький забудовник UBC «кидає» рівнян на квартири?

28.03.2018

Зовсім ненадійним партнером для понад трьохсот рівненських родин, котрі вклали кошти в будівництво житлового комплексу «Рівненська брама» на розі вулиць Гагаріна та Костромської в Рівному виявився забудовник з міста Хмельницький, будівельна компанія «UBC». Ще восени минулого року мали бути здані в експлуатацію перші два під’їзди з 11-ти запланованих. Однак наразі будівництво «заморожене» і не відомо коли відновиться, та чи відновиться взагалі.

Вся справа в тому, що власники забудови, хмельницькі бізнесмени Андрій Савчук, Володимир Шкодяк  та Юрій Таран «начебто» розсварилися між собою та нині знаходяться у стадії низки судових процесів. До речі, усі троє мають безпосереднє відношення до «UBC», а тому все те, що сьогодні відбувається з «Рівненською брамою» дуже схоже на чергову «будівельну аферу». 

Зокрема, на це вказує той факт, що Юрій Таран, який є директором «UBC», співвласником кооперативу «Рівненська брама» та фірми «Градобуд-Рівне» подає до суду фактично сам на себе. Бо якщо суд розірве договір між  «Градобуд-Рівне» та «Рівненською брамою», створений кооператив втратить право розпоряджатися збудованими будинками і тим самим вимагати повернути гроші чи надати квартири рівнянам вже буде пізно та і ні у кого.

Проблема в тому, що люди які інвестували свої кошти у квартири в «Рівненській брамі» не мають жодних документів, які б підтверджували їх право на житло, а лише –  договори пайової участі в кооперативі. В результаті рішення суду, все майно може перейти у власність «Градобуд-Рівне». І тоді квартири в «Рівненській брамі» можуть розпочати продавати вже по другому колу.

«Скоро вже буде два роки, як ми не можемо вселитися у свої законні метри, які придбали у житловому комплексі «Рівненська брама». Нам лише обіцяють, що найближчим часом здадуть в експлуатацію хоча б перші дві секції, однак кожного разу шукають певні обставини, чому наразі цей процес затримується: то газ не заведений, то підрядник документи не підписує, то з каналізаційними колодязями не все гаразд. А тепер, ще й цей суд між співвласниками забудовника. Загалом, не радимо нікому, в майбутньому мати справу з ТзОВ «Український будівельний капітал», тобто компанією «UBC», - кажуть ошукані інвестори «Рівненської брами».

Нагадаємо, що будівництво житлового комплексу «Рівненська брама» в Рівному стартувало на початку 2015-го року. Саме тоді в місті та області з’явилася велика кількість рекламних бордів та банерів з логотипом  «UBC» із яких закликали придбати квартири у відповідального забудовника. Зважаючи на те, що ціна на квадратні метри пропонувалася в межах 8-9 тисяч гривень та була доступною, а також, те що на той момент у «UBC» була непогана репутація, оскільки в Інтернеті можна було знайти інформацію, що це серйозний забудовник, люди ринулися купувати квартири в «Рівненській брамі».

Крім того, наразі відомо, що «UBC» будують житловий комплекс «Панський маєток» в селищі Млинів на Рівненщині, а також обіцяють показати «Мистецтво комфортного життя» в Луцьку. Що це за «мистецтво» ми вже побачили в Рівному, а тому застерігаємо, будьте обережні коли вирішили придбати житло і дуже добре думайте та вивчайте з ким із забудовників мати справу. Аби потім не залишитися і без грошей, і без квадратних метрів, як це наразі сталося в Рівному з інвесторами «Рівненської брами»…

П.С. «Рівненські новини» продовжуватимуть слідкувати за розвитком подій на ЖК «Рівненська брама». А також найближчим часом в рамках журналістського розслідування опублікуємо нову інформацію та документи, про можливу участь забудовника «UBC» в інших «будівельних аферах».


rivnenews.com.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010