(044) 593-24-38

Вбивство журналістки у Нетішині: три роки без Ольги Мороз

16.03.2018

Сьогодні минає третя річниця, як вбили редакторку «Нетішинського вісника».

15 березня 2015 року в Нетішині у власній квартирі було виявлено тіло 44-річної Ольги Мороз, яка очолювала газету «Нетішинський вісник». Тоді правоохоронці обіцяли вже за два тижні назвати ім’я вбивці, однак... Минуло вже три роки, а вбивцю так і не знайшли.

«За цей час опитали 850 людей та провели 47 різних експертиз, - розповіла сайту «Є» Інна Глега, речниця управління Національної поліції в Хмельницькій області. – Навіть проводили експертизи свідчень деяких опитаних, оскільки були підозри щодо правдивості їхніх слів. Але поки головного результату – розкриття вбивства, немає. Є лише фотороботи, які складені за описами свідків».
У вересні минулого року Віталій Посвистак, заступник начальника слідчого відділу СУ ГУНП в Хмельницькій області заявив: «Провадження дуже складне, правоохоронці не поклали справу у шухляду, як може видатися. Ми вже маємо певні зрушення, число підозрюваних скоротилося вдвічі. Частина правоохоронців була відсторонена від розслідування і навіть притягнута до дисциплінарної відповідальності».

Правоохоронці й досі не відкидають версію, що Ольгу Мороз могли вбити через її журналістську діяльність. Однак… «Ті обставини, які відомі слідству, вказують на те, що, скоріше за все, це було вбивство на побутовому рівні, - каже Інна В’ячеславівна. – Та про справжні мотиви вбивства можна буде говорити тоді, коли буде затриманий вбивця».


ye.ua

Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010