(044) 593-24-38

"Тарифне рабство" скасовується: В "Хмельницькобленерго" кажуть, що різкого зростання тарифів не буде

16.03.2018

Найближчим часом вартість електроенергії для побутових споживачів, якщо й здорожчає, то зовсім невідчутно

Тарифи для побутових споживачів поки що залишаються незмінними, але з часом вони все-таки зростуть, повідомляє Depo.Хмельницький.

Про це заявив в.о. генерального директора ПАТ "Хмельницькобленерго" Олег Козачук у ході прес-конференції.

Ще на початку року всі ЗМІ активно обговорювали грядущі тарифні зміни, не жаліючи критики на адресу НКРЕКП та Кабінету Міністрів. Очікуване зростання вартості електроенергії пов'язували, насамперед, із впровадженням стимулюючого тарифоутворення або так званих RAB-тарифів, які вже дехто встиг за аналогією охрестити "тарифним рабством".

Впровадження цієї новації призупинили на найвищому державному рівні, аж доки не будуть врегульовані всі суперечливі питання.

Крім того, керманич обленерго розповів про інші нововведення, які найближчим часом чекають на українців і подолян, зокрема, у сфері енергетики.

"Вже незабаром скасують монополію на ринку постачання електроенергії, що в перспективі, - каже Олег Козачук, - має призвести до її здешевшання для кінцевого споживача."

Нагадуємо, недавно президент Порошенко заявив, що не вірить, що в квітні система RAB-тарифів буде запроваджена.


khm.depo.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010