(044) 593-24-38

У 2017 році на дороги Хмельниччини не використано 50 млн. грн від митного експерименту

05.03.2018

У 2017 році до спеціального фонду бюджету Хмельницької фактично надійшло 50% суми перевиконання загального обсягу щомісячних показників надходжень митних платежів на суму 210,6 млн.грн., з яких 50,4 млн. грн поступило 29 грудня і не було використано.

Про це зазначено у пояснювальній записці до внесення змін до обласного бюджету.

На початок 2018 року зазначені кошти обліковуються в залишках бюджетних коштів обласного бюджету. При цьому, протягом минулого року на дорогах загального користування виконано робіт з капітального та поточного ремонтів на суму 243,2 млн. гривень. Заборгованість за виконані підрядними організаціями роботи сягає 83 млн.гривень.

Таким чином, залишок коштів митного експерименту на суму 50,4 млн.грн. буде направлятись на погашення цієї заборгованості.

Крім того, відповідно до листа Хмельницької митниці ДФС від 23 лютого, в поточному році очікувані надходження до спеціального фонду обласного бюджету становлять 100 млн. грн.

Нагадаємо, що Верховна Рада продовжила до 1 січня 2019 року експеримент фінансування ремонту та реконструкції доріг коштом перевиконання митних надходжень і ввела можливість дофінансування коштом Державного дорожнього фонду.

Так званий митний експеримент щодо фінансування реконструкції автодоріг стартував у вересні 2015 року. Згідно з ним, половину суми перевиконання планових щомісячних митних надходжень спрямовують у спеціальні фонди регіональних бюджетів.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив у Раді, що загальний бюджет фінансування доріг на 2018 рік становитиме 46 млрд грн.


ngp-ua.info
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010