(044) 593-24-38

На Хмельниччині за газ не сплачують майже 60% споживачів

27.02.2018

Станом на початок 2018 року борги за газ на Хмельниччині зросли майже до 280 млн грн. Також зростає борг бюджету перед ТОВ «Хмельницькгаз збут» – держава затримала розрахунки за газ, спожитий субсидіантами та пільговиками, на суму 915 млн грн.

За підсумками минулого року, лише 43% споживачів Хмельницької області вчасно та систематично сплачують за спожите блакитне паливо, решта – мають заборгованість та продовжують її нарощувати.

Так, загальний борг населення на 1 січня 2018 року складає майже 280 млн грн. Таким чином упродовж року борги побутових клієнтів «Хмельницькгаз збуту» зросли на 13%, адже, якщо на 1 січня 2017 року борги подолян складали 248 млн грн., то на 1 січня 2018 року – вже 280 млн грн.

Найбільшими боржниками стабільно є споживачі міста Хмельницького та Хмельницького району з боргом 138 млн грн, та міста Кам’янця-Подільського та Кам’янець-Подільського району з боргом у 33 млн грн.

Водночас, 270 тисяч або 70% подолян користуються пільгами та субсидіями на газ, отримуючи від держави компенсацію значної частини вартості газу. Однак 52% із отримувачів держаної допомоги заборгували за спожите блакитне паливо.


news.finance.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010