(044) 593-24-38

На Хмельниччині керівник виправної колонії та його заступник отримали 3 тисячі доларів хабара від матері засудженого

26.02.2018

На Хмельниччині правоохоронці затримали керівника виправної колонії та його заступника під час отримання хабара у розмірі 3 тисяч доларів. Їм загрожує до дванадцяти років ув'язнення. Про подробиці справи далі розповість «Хмельницький».

З'ясувалося, що керівник однієї з виправних колоній Хмельниччини та його заступник пообіцяли матері засудженого, що її сина звільнять достроково від відбування покарання. Чоловіка засудили за умисне убивство. Керівник установи та його заступник запевнили жінку, що посприяють в умовно-достроковому звільненні засудженого. За це вони вимагали у жінки грошову винагороду, яка становила три тисячі доларів.

Однак використати бажані кошти на задоволення власних потреб керівнику виправної колонії та його заступнику не вдасться. У п'ятницю, 23 лютого, в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, правоохоронці затримали заступника начальника установи під час отримання хабара від матері засудженого. Три тисячі доларів одразу вилучили та направили на експертизу. Керівника виправної колонії затримали в його робочому кабінеті.

За цим фактом слідчі управління ГУ Національної поліції в області відповідно до ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України відкрили кримінальне провадження та розпочали досудове розслідування. Наразі слідчі продовжують збирати усю необхідну кількість речових доказів, проводити експертизи та встановлювати подробиці справи. Незабаром затриманим оголосять про підозру у скоєнні даного правопорушення. Також буде з'ясовано, яку саме міру запобіжного заходу їм призначать. Керівнику та його заступнику загрожує ув'язнення терміном від восьми до дванадцяти років. Крім того, в порушників можуть конфіскувати майно та позбавити права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Згодом справу передадуть до суду. Після детального розгляду усіх подробиць справи суд призначить покарання керівнику та заступнику виправної колонії.


khmelnytsky.com.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010