(044) 593-24-38

Минулого року в економіку Хмельниччини вкладали гроші 38 країн світу

26.02.2018

За підсумками 2017 року в економіку Хмельницької області вкладали свої гроші 38 країн світу, що забезпечило введення в дію сучасних промислових об‘єктів, створення робочих місць, розвиток інфраструктури та надходження додаткових коштів до бюджету, повідомляє ДФС Хмельниччини.

Так, будівництво у селищі Сатанів Городоцького району курортного комплексу ТОВ «Арден Палац» та гірськолижного «Арден-Скай» є одним із найбільших проектів, що реалізуються в області, де має бути 1000 нових робочих місць.

Для розвитку курортної зони за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів здійснюється розвиток інфраструктури Сатанівської ОТГ, тривають ремонтні роботи дороги державного значення Ярмолинці-Сатанів.

Значні вкладення інвестицій в області відбулися на приватних підприємствах. Зокрема, «Теофіпольська енергетична компанія» ввела в дію першу чергу біогазової станції потужністю 5,9 МВт. На ТОВ «Т-Стиль» у містах Волочиськ та Нетішин запрацювали цехи з пошиття верхнього одягу, продукція яких продається у 20 фірмових магазинах України На ТОВ «Старокостянтинівська меблева фабрика» розпочали виробництво корпусних та м’яких меблів, налагодили експорт продукції до Прибалтики та Фінляндії..

На сьогодні обґрунтовані позитивні сподівання покладаються на оновлені Інвестиційний паспорт та каталог експортного потенціалу Хмельницької області, які за задумом їх творців стануть важливим джерелом інформації для інвесторів.


ngp-ua.info
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010