(044) 593-24-38

До кінця лютого понад 2 тисячі неплатників аліментів Хмельниччини не зможуть виїхати за кордон, водити автівки і полювати

23.02.2018

До кінця лютого 2180 неплатників аліментів Хмельниччини не зможуть виїхати за кордон, водити автівку, полювати та користуватися пневматичною і холодною зброєю.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив начальник Головного територіального управління юстиції в області Віктор Худняк.

Він зазначив, що такі тимчасові обмеження стосуються осіб, які мають борги шість і більше місяців.

За його словами, з 20 лютого неплатниками займається штаб з організації роботи по стягненню аліментів. Він взаємодіє з органами Національної поліції, Державної прикордонної служби, соціального захисту населення, а також з утвореними Міністерством юстиції мобільними групами з ліквідації заборгованості зі сплати аліментів.

“За 10 днів з моменту дії так званого закону #ЧужихДітейНеБуває на Хмельниччині ліквідовано понад 3 млн. грн невиплат аліментів. Показовим є випадок з Віньковецького району, де чоловік сплатив 192 тис. грн – це борг, який висів на ньому останні десять років. Також суттєві суми сплатили боржники з Кам’янця-Подільського (52 тис. грн) і Хмельницького (38 тис. грн)”, – наголосив Худняк.

Загалом, в області борги з аліментів сягають понад 15 млн. грн.


ngp-ua.infoПрезидент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010