(044) 593-24-38

Люстрований міграційник з Хмельницького повертається на посаду, не зважаючи, що має за плечима службу в органах КДБ СРСР

13.02.2018

Колишній начальник управління Державної міграційної служби у Хмельницькій області Олег Паньков, якого було звільнено на підставі люстрації, виграв справу з повновлення на цій посаді.

Про це свідчить рішення Хмельницького окружного адміністративного суд від 31 січня.

Міграційник оскаржував наказ ДМС України №29-к від 1 лютого 2016 року про своє звільнення і апелював, що до нього незаконно застосували закон про очищення влади.

Представник ДМС України проти позову заперечив, посилаючись на положення частини 3 статті 1, пункту 3 частини 4 статті 3 закону “Про очищення влади”, якими запроваджено заборону колишнім штатним працівникам КДБ УРСР протягом десяти років обіймати посади. Адже, як з’ясувалося, Паньков протягом 1990-1992 років проходив військову службу на посадах радянського КДБ.

Крім цього, прізвище цього чиновника занесено до Єдиного державного реєстру люстрованих осіб.


ngp-ua.info
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010