(044) 593-24-38

У Хмельницькому почастішали вуличні грабежі

05.02.2018

Грабіжники "полювали" на гроші та мобільні телефони.

За вихідні, у Хмельницькому було зафіксовано 7 випадків вуличних грабежів. Про це повідомляє Хмельницький відділ поліції.

Перший грабіж стався, 2 лютого, близько 02.20 години по вулиці Проскурівській. Там неподалік одного із місцевих нічних закладів, невстановлені особи відкрито із застосуванням фізичного насильства, що не є небезпечним для життя та здоров’я, заволоділи мобільний телефон «Асус» та грошима в сумі 600 гривень, які належать 21-річному, місцевому жителю.

Тієї ж ночі, 2 лютого, близько 20.00 години по вулиці Річковій, грабіжник відкрито, без застосування фізичного насильства, викрав сумку у 27-річної, місцевої жительки, в якій знаходився мобільний телефон "Xperia Redmi", банківська картка "Ощадбанк", гаманець із грошовими коштами в сумі 300 гривень та паспорт громадянина України.

Ще один грабіж стався, 3 лютого, близько 17.30 години по вул. С.Бандери. Там злодії відкрито заволоділи мобільним телефоном марки "HTC" у неповнолітнього 13-річного місцевого жителя.

Другий випадок стався того ж вечора близько 20.10 години по проспекту Миру в дворі будинку. Там крадій відкрито заволодів жіночою сумкою в якій знаходилися паспорт громадянина України, ключі від квартири, патент на підприємницьку діяльність та грошові кошти в сумі 800 гривень, що належать 54-річній місцевій жительці.

Згодом, по тій же вулиці, 3 лютого, близько 20.50 години із застосуванням насильства крадії відкрито заволоділи мобільним телефоном марки "Мейзу", що належать 39-річному місцевому жителю.

Ще один грабіж стався, 3 лютого, близько 22.30 години на тій же вулиці, по проспекту Миру, поблизу магазину "Принцип". Там із застосуванням насильства, злодії відкрито заволоділи мобільним телефоном марки "Мейзу", що належать 21-річному місцевому жителю.

А 4 лютого, близько 06.00 години по провулку Чорновола, грабіжники відкрито із застосуванням фізичного насильства, заволоділи мобільним телефон «Самсунг» білого кольору, що належать 32-річному місцевому жителю.

Хмельницькі поліцейські нагадують та рекомендують громадянам дотримуватися кількох простих правил, щоб уберегтися від протиправних посягань:
1. Повертаючись додому у вечірній та нічний час, намагайтеся йти по освітлених та багатолюдних вулицях;
2. У пізній час краще ходити там, де більше транспорту і перехожих;
3. Якщо особа, яка наближається до вас, здається вам підозрілою – перейдіть на інший бік вулиці, адже від раптового нападу вберегтися надзвичайно важко;
4. Якщо у безлюдному місці ви натрапили на групу молодиків і бачите, що ті шукають «приводу», щоб зачепити вас, не реагуйте на їх провокації;
5. Якщо ви пізно повертаєтесь додому з роботи чи ввечері гуляєте містом, краще взагалі не одягайте прикраси чи зніміть їх, щоб не привертати до себе увагу;
6. Сумку краще носити на ремінці через плече, притискаючи до тіла; сідаючи у таксі чи випадковий автомобіль, зверніть увагу на його номерний знак;
7. Не показуйте водієві, що у вашому гаманці є значна сума грошей;
8. Повертаючись додому дуже пізно, попросіть родичів чи знайомих зустріти вас.
9. Якщо ж ви розумієте, що не маєте сил чинити опір, краще віддайте те, що у вас вимагають. Так ви збережете не тільки своє здоров'я, а й власне життя.


ye.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010