(044) 593-24-38

Омріяний закордон…. мусить зачекати?! Чи є все ще проблемою для хмельничан отримати біометрію?

31.01.2018

Тільки у Хмельницькому за минулий рік видали майже 120 тисяч оновлених документів, а це вдвічі більше, ніж у 2016. Щоправда, черги, як нас запевнили, уже значно зменшились. І дійсно, штовханини у міграційній службі уже немає, а тих, хто отримує біометрію із затримкою, виявилось не так багато.

Та на шляху до отримання зарубіжного документа в українців є ще одна перешкода, що зветься талонами. Вони у терміналі  зникають чи не за годину після початку робочого дня. В управлінні ж радять звертатись не лише на традиційне Пушкіна, 15, адже це не єдиний територіальний підрозділ в області.

Для тих, хто не в захваті від “живих коридорів”, існує сервіс, де можна  здійснити онлайн-оплату адмінпослуг.

На роботу останнього, кажуть,  нарікати причин немає, адже він оновлений  і має більш ніж достатньо інформації, тому кожен зможе знайти відповіді на свої запитання.

У міграційній паспорт обіцяють за 20 днів, а для тих, хто надто поспішає – за 7.

Є й інші організації, котрі, начебто, виготовляють паспорт у суперкороткі терміни, щоправда, репутація, як потім виявляється,  не у всіх чиста, тому фахівці все ж радять звертатись до перевірених структур.


33tv.com.ua

Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010