(044) 593-24-38

У Хмельницькому назбиралося майже 158 млн грн кредиторських боргів в ЖКГ

30.01.2018

Нестача коштів виникла через недостатнє надходження  торік планових субвенцій з держбюджету

Кредиторська заборгованість в Хмельницькому по субвенції з державного бюджету на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот за надані пільги та субсидії станом на 01.01.2018р. початок року становить 157 716,1 тис. грн, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією сайту мерії.

Виникла вона в зв'язку з недостатнім надходженням протягом 2017 року планових коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам готівкою та не проведеним фінансуванням.

"Викликає стурбованість та занепокоєння законодавча норма, щодо взаємодії учасників таких розрахунків, яка передбачає, що погашення заборгованості за фактично надані послуги (енергоносії), що утворилася на 1 січня поточного року, здійснюється протягом бюджетного року в межах бюджетних призначень на поточний рік за окремим рішенням Мінфіну. Виділені на 2018 рік кошторисні призначення для відшкодування за надані пільги та субсидії не забезпечують прогнозовані фактичні видатки 2018 року, тому кредиторська заборгованість станом на 01.01.2018 року не може бути погашена за рахунок економії коштів," - стверджують в мерії.

Нагадаємо, в області ж прозвітували, що опалювальний сезон проходить ста­більно.


khm.depo.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010