(044) 593-24-38

За продаж алкоголю та цигарок неповнолітнім 76 підприємців позбавили ліцензій

29.01.2018

Також серед порушень – торгівля підакцизним товаром взагалі без ліцензій.

Упродовж 2017 року встановлено 95 випадків продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років. Про це повідомляють в обласній фіскальній службі.

У відомстві повідомляють, торік за реалізацію алкогольних напоїв і тютюнових виробів неповнолітнім 76 підприємців залишилися без ліцензії.

Окрім того, що в порушників забрали ліцензії, їх ще й оштрафували на 646 тисяч гривень

Фіскали додають, що поширеними серед порушень в області є також безліцензійна торгівля алкоголем і тютюном. Загалом таких фактів виявлено 46, сума штрафних санкцій по них обраховується у 842 тисячі гривень.

"Загалом в ході перевірок було виявлено 414 порушень Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів». Загальна сума штрафних санкцій – близько 4,5 мільйона гривень", - повідомляють фіскали.


ye.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010