(044) 593-24-38

Диплом головного освітянина Хмельницького поставили під сумнів під час судового засідання

26.01.2018

Диплом про вищу освіту директора департаменту освіти і науки Хмельницької міської ради Романа Миколаїва поставили під сумнів під час судового засідання. Позивачі - а це члени громадської організації «Батьківська ініціатива м.Хмельницького» - знайшли невідповідність у документі чиновника. За словами представниці цієї громадської організації Оксани Книш, посадовець тричі змінював прізвище. Тож паспорті дані не співпадають з даними у дипломі.

 Оксана КНИШ - представник позивача ГО «Батьківська ініціатива м. Хмельницького»
У мене в зв’язку з цим буде клопотання, щоб знайти істину, тому що ми бачимо, що зміна прізвища відбувалася в 2012 році. А в документах надано, що в дипломі про вищу освіту в 2002 році. Тому в нас буде клопотання витребувати з Кам’янець-Подільського - на сьогоднішній день вже національного університету імені Огієнка - належним чином завірені копії документів, на підставі яких був зарахований на навчання та отримав диплом спеціаліста.


odtrk.km.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010