(044) 593-24-38

Серед жертв теракту в Афганістані є й хмельничанин

24.01.2018

Відповідальність за скоєне на себе взяла терористична організація Талібан


Один із тих, чиє життя забрали бойовики Талібану - пілот з Хмельниччини, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією ЗМІ.

Загиблий Роман Власов - 43-річний командир повітряного судна, народився в російському місті Орськ здобув освіту в Кіровоградській льотній академії та проживав у Хмельницькому.

Нагадаємо, вранці 21 січня стало відомо, що у Кабулі під час атаки терористів на готель "Інтерконтиненталь" загинули п'ять мирних жителів та шість поранені, у тому числі три представники сил безпеки. Угруповання "Талібан" узяло на себе відповідальність за напад на готель Intercontinental у Кабулі.

За неофіційними даними, всього під час атаки загинуло 43 людини. Також зазначалось, нібито 9 з них - українці.

Наразі підтверджена загибель семи українців під час нападу на готель в Кабулі. Серед загиблих під час теракту в Кабулі українців - п'ять чоловіків і дві жінки. Повідомлялося про ідентифікацію п'яти тіл.

Разом з тим МВС Афганістану повідомило про загибель дев'яти українців.

Тіла загиблих під час теракту в Кабулі українців можуть відправити на Батьківщину спецрейсом авіакомпанії "Українські крила".

Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявляв, що тіла загиблих під час теракту в столиці Афганістану Кабулі українців привезуть на Батьківщину протягом 23 - 24 січня.

За офіційними даними, теракт у Кабулі забрав життя 30 людей, шістьох бойовиків ліквідували.


khm.depo.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010