(044) 593-24-38

Хмельничани хочуть ще одну поліклініку

16.01.2018

На сайті е-петицій зареєстрували петицію щодо необхідності побудови ще однієї поліклініки в Хмельницькому

У Хмельницькому не вистачає поліклінік, така суть петиції до хмельницької влади, передає Depo.Хмельницький.

В Єдиній системі місцевих петицій зареєстрували звернення, в якому автор порушує тему не достатньої кількості поліклінік в місті та просить побудувати ще одну в мікрорайоні Озерна. Вимога пояснюється інтенсивним збільшення кількості жителів міста.

"Думаю, в Україні не багато міст із населенням майже 300 тис, де всього одна міська лікарня та чотири міські поліклініки. Тому, оскільки на поліклініку №2 припадає обслуговувати населення за кількістю близько 100 тис, а Озерна розбудовується шаленими темпами, прошу Вас підтримати дану петицію щодо будівництва у вказаному мікрорайоні міської поліклініки № 5. Також прошу порушити клопотання перед міською радою щодо будівництва міської лікарні №2", - йдеться в тексті петиції.

Нагадаємо, у Хмельницькому петиція про заміну маршруток набрала необхідну кількість підписів.


khm.depo.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010