(044) 593-24-38

Поскаржитись на лікарів телефоном можна у Хмельницькому

12.01.2018

Більше скарг, аніж подяк. В обласному центрі  цілодобова «гаряча» медична лінія продовжує приймати звернення. Містянам пропонують скаржитися, дякувати та запитувати все, що стосується медицини. Скільки дзвінків приймають у профільному управлінні не знають, бо не ведуть їх обліку. Натомість фіксують, чого саме стосуються звернення містян - каже начальник управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради Борис Ткач.

Скарги в основному пов’язані з етичними питаннями. Хтось когось не вислухав, хтось комусь нагрубив. Ну і матеріальні, в плані виписки рецептів, роботи програми доступні ліки, якесь забезпечення документів. Такі питання або я, або хтось із заступників, в деяких питаннях секретар відповідає. На такі дзвінки ми реагуємо відразу.


odtrk.km.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010