(044) 593-24-38

Третина зареєстрованих безробітних на Хмельниччині – молодь

11.01.2018

В області більше 12 тисяч безробітних.

Станом на 1 січня цього року кількість зареєстрованих безробітних по області становила 12,1 тисяч осіб. Як повідомляють у Хмельницькій ОДА, серед них 455 військовослужбовців учасників АТО та 52 особи з числа внутрішньо переміщених.

«Серед безробітних 48,2% складали жінки, 32,6% – молодь віком до 35 років, майже кожен четвертий належав до осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 54,2% зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями. Майже 80% вакансій, наданих в службу зайнятості, припадає на робітничі професії. Станом на 1 січня актуальними були 1,2 тисяч вакансій, на одну вакансію претендувало 10 безробітних», - йдеться у повідомлені.

Загалом у 2017 році в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 27,2 тисяч вакансій. Середній розмір оплати праці становив 3734,7 гривень


ye.ua
 
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010