(044) 593-24-38

Один із енергоблоків ХАЕС екстренно зупинили

03.01.2018

Другий енергоблок Хмельницької атомної перебуває в режимі "гаряче зупинення"

Енергоблок №2 Хмельницької АЕС відключили від енергомережі, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-центру НАЕК "Енергоатом".

"Енергоблок №2 Хмельницької АЕС відключений від енергомережі для усунення пропускання середовища на ущільнюючій поверхні вузла "чохол - блок переміщення" на приводі органів регулювання системи управління та захисту (ОР СУЗ)", - повідомили в прес-службі НАЕК.

Реакторна установка перебуває у стані "гаряче зупинення". Причини порушення встановлюються.

Згідно із міжнародною шкалою INES дану подію класифікують рівнем "0" (поза шкалою).

На енергоблоці №1 Хмельницької АЕС 58-а доба капітального планового ремонту.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Нагадаємо, що ХАЕС потрапила в "Книгу рекордів України".


khm.depo.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010