(044) 593-24-38

Після 21-місячного полону хмельничанин Михайло Ніколюк повернувся додому

29.12.2017

Солдат був у числі тих, кого звільнено з полону «ДНР».
27 грудня відбувся обмін заручниками між офіційним Києвом і представниками так званих «ДНР» і «ЛНР». Загалом звільнили 74 українці, а передали 238 громадян. Серед звільнених був і 42-річний хмельничанин Микола Ніколюк.

«Ще на весні 2015 року він пішов на військову службу добровольцем, а через рік Микола потрапив у полон до бойовиків», - розповів координатор Центру допомоги учасникам АТО у Хмельницькій області Володимир Шрубковський.

На повернення Миколи чекала вдома дружина та його донька. Близько 21 місяця вони не бачилися і два дні тому, у столиці, відбулася їхня зустріч.

«Емоції зашкалювали. Дружина плакала та телефонувала 9-річній донечці, аби та почула голос рідного батька», - розповіла координатор Центру допомоги учасникам АТО у Хмельницькій області Наталія Дзекар.

Також вона повідомила, що до Хмельницького Михайло Ніколюк приїде сьогодні ввечері. У Києві полонені проходили медобстеження у військовому госпіталі.


ye.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010