(044) 593-24-38

День із новою транспортною мережею: хмельницька влада одержала скарги і не виключає перегляду маршрутної сітки

28.12.2017

Заступник хмельницького міського голови Андрій Бондаренко прокоментував “Незалежному громадському порталу” перший день роботи автобусів та маршрутних таксі за новою транспортною мережею.

“Сьогодні на роботу транспорту та дотримання графіків руху скарг від пасажирів не надходило. Ті, що одержали, стосувалися пільгових перевезень. Люди поки що не звикли, що з 27 грудня фактично зникли так звані соціальні маршрути. При цьому міська рада вимагає від перевізників возити від до 2 до 5 пільговиків у години пік, за які їм йде часткове відшкодування коштів з бюджету (5 млн. грн на рік при 19 млн. грн, які запросили перевізники – НГП)“, – пояснив посадовець.

Бондаренко зауважив, що, приміром, на нові маршрути йшло менше пасажирів через їх низьку поінформованість.

“Ось 31-й вул. Кармелюка (кафе “Три ведмеді”) -вул. Свободи – чудовий маршрут. Однак люди по старій звичці йшли пішки (до найближчих зупинок, що на вул. Панаса Мирного – НГП). Виїжджав разом із керівництвом управління транспорту на кінцеві зупинки і зорієнтовували мешканців. Натомість, вважаю, що добре прижився маршрут 30А Озерна – Дубове, який обслуговує 6 великогабаритних автобусів”, – сказав заступник мера.

“Через деякий час допускаю корегування нинішньої транспортною мережі. Так, на мою думку, було би доцільно продовжити рух маршруток до кладовища, що у мікрорайоні Ракове. Однак кінцеве рішення ухвалюватимемо від отриманих та опрацьованих пропозицій хмельничан”, – додав він.

Разом з тим, Бондаренко запевнив, що з нового року не стоїть питання підвищення вартості у громадському транспорті. При цьому він не виключає: якщо надалі зростатиме ціна на дизпальне, здорожчання проїзду не уникнути.


ngp-ua.info
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010