(044) 593-24-38

Олександр Симчишин не потрапив до п'ятірки українських мерів-інноваторів

19.12.2017

Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин потрапив до ТОП-20 «Рейтингу українських мерів-інноваторів».

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на видання «Українська правда», в Україні склали рейтинг прогресивних мерів. Організаторами проекту виступили видання «Українська правда» та Міжнародний саміт мерів. Мета цього заходу полягає в тому, щоб продемонструвати міста з населенням до 500 тисяч осіб, де успішно втілюють інноваційні технології у різні сфери життя.

Роботу українських мерів оцінювали за такими критеріями:

    міське планування,
    громадські послуги,
    культура,
    охорона здоров’я,
    екологія,
    безпека та охорона,
    комунікація,
    підприємництво,
    стартап-екосистема,
    бренд міста.

Члени журі оцінювали не лише використання новітніх технологій у цих сферах, а й креативні рішення для актуальних проблем.

У результаті надійшло 400 заявок. Члени професійного журі склали список з 20 мерів. До цього переліку потрапив і міський голова Хмельницького Олександр Симчишин. Також до переліку потрапили мери Чернівців - Олексій Каспрук, Житомира - Сергій Сухомлин та Тернополя - Сергій Надал тощо.

    «Ми хочемо показати успіхи мерів маленьких та середніх міст на всю країну, адже незалежно від масштабів міста, їм вдається працювати на своїх громадян, поліпшувати життя та забезпечувати їх комфорт», - говорить співзасновник Міжнародного саміту мерів Ірина Озимок.

Протягом 28-29 листопада, під час Міжнародного саміту мерів, оголосять імена п'ятьох фіналістів. Хто з них повинен отримати перемогу, будуть вирішувати українці за допомогою голосування, яке триватиме до 22 грудня. Проголосувати можна на сайті видання «Українська правда».

Нагадаємо, що недавно Олександр Симчишин потрапив до «Рейтингу нових українських мерів».

Олександр Симчишин народився 4 листопада 1980 року на Старосинявщині. В 2002 увійшов до десятки кращих студентів-істориків України. Два роки тому переміг у місцевих виборах та став мером Хмельницького. У 2016 році Олександр Симчишин отримав відзнаку «Гордість міста» у відомому телевізійному проекті «Новий інспектор Фреймут. Міста». Завдяки Олександру Симчишину Хмельницький потрапив на третю позицію в рейтингу комфортності міст журналу «Фокус». Також Хмельницький потрапив у п’ятірку лідерів міст за чистотою та в четвірку міст з найкращою інфраструктурою. Міський голова активно бореться з корупцією. За результатами Всеукраїнського муніципального опитування 2016-2017 років Олександр Симчишин отримав найвищий рівень довіри серед мерів.

У листопаді почали обирати найпрогресивнішого міського голову. Тоді до двадцятки найкращих потрапив Олександр Симчишин. Недавно журі обрало п'ятірку кращих, які будуть боротися за звання мера-інноватора. Про це далі розповість «Хмельницький».

Під час другого відбіркового етапу фахівці проаналізували роботу мерів. Вони Фахівці враховували не лише наявність електронних сервісів, а їхній реальний вплив на життя мешканців, комплексний розвиток міста та репутацію мера. Таким чином, було обрано п'ятірку лідерів. На жаль, міський голова Хмельницького до неї не потрапив. У ТОП-5 увійшли мери Житомира, Вінниці, міста Долина та Тростянця.

Вчора, 18 грудня, розпочався третій етап проекту «Рейтинг українських мерів-інноваторів». Він передбачає загальнонаціональне голосування на сайті видання «Українська правда».


khmelnytsky.com.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010