(044) 593-24-38

У Шепетівці вдруге відрізають котельні від газопроводу

13.12.2017

Шепетівка мерзне. Газівники взялися вкотре відрізАти котельні міста від газопроводу. Бо шепетівські тепловики не отримали необхідних технічних лімітів на блакитне паливо. Надати їх має НАК «Нафтогаз України». Та через мільйонні борги «Шепетівки Енергоінвесту», об’єми газу компанії й  досі не затверджені.

Газівники Шепетівки сьогодні механічно від’єднали дві котельні міста від газопроводу. Кажуть, змушені це зробити, бо теплопостачальна компанія незаконно використовує блакитне паливо. «Шепетівкагаз» вже неодноразово зверталися до «Енергоінвесту» з проханням припинити несанкціоноване споживання газу. Однак, запевняють газівники, ті роблять своє.

Анатолій ПРАЩУР - заступник голови правління ПАТ «Шепетівкагаз»

«Ситуація була критична, а стала ще критичніша. Ні одного куба підтверджених номінацій ні за один місяць за цей опалювальний сезон від ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» не надійшло. 

30 листопада газівники  вже відрізали  котельні. Та тоді працівники «Енергоінвесту» приварили труби на місце. Подачу тепла відновили. Нині газівники знову від’єднали котельні від теплопостачання. Гендиректор теплопостачальної  компанії Олександр Пустовойт запевняє,що  такі дії  можуть призвести до техногенної катастрофи.

Титри: Олександр ПУСТОВОЙТ - генеральний директор ТОВ «Шепетівка Енергоінвест»

«В разі того, якщо температура буде до 0 і нижче, то вся система може замерзнути.  В даному випадку краще в юридичній площині потім дізнаватися хто був винен, ніж заморозити місто і призвести до якихось летальних наслідків»

П’ять з половиною мільйонів гривень - це та сума боргу , яку «Шепетівка Енергоінвест » повинна сплатити «Нафтогазу», аби отримати  ліміти на тепло. Погасити його можна, стверджують в «Енергоінвесті». Якщо містяни та заклади райцентру повністю  розрахують за газ, який несанкціоновано надходив упродовж листопада. У «Шепетівкагаз» зазначили:  подачу газу відновлять лише після отримання технічних лімітів.


odtrk.km.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010