(044) 593-24-38

«Хмельницькгаз» програв суд антимонопольному комітету

12.12.2017

Газовиків звинуватили в зловживанні монопольним становищем.

Починаючи з 2016 року до обласного відділення Антимонопольного комітету України надходили звернення хмельничан, в яких вони скаржилися на ПАТ «Хмельницькгаз». А саме – на відмову у встановленні газових лічильників роторного типу окремих виробників, зокрема, ДП «Новатор» та ПАТ «Ямпільський приладобудівний завод».

У травні цього року антимонопольники оштрафували «Хмельницькгаз» за зловживання монопольним (домінуючим) становищем на 68 тисяч гривень. Також відділення зобов’язало ПАТ «Хмельницькгаз» забезпечити споживачам можливість встановлювати будь-який газовий лічильник, що може використовуватися в залежності від наявного газоспоживаючого обладнання та який внесений до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки. І… газовики пішли до суду.

За повідомленням прес-служби обласного відділення АМКУ, ПАТ «Хмельницькгаз» звернулось до Господарського суду Хмельницької області з позовом, у якому було відмовлено. А вчора, 11 грудня, Рівненський апеляційний господарський суд визнав законними дії АМКУ та залишив рішення в силі.


ye.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010