(044) 593-24-38

Хмельницький відмовився від білоруських тролейбусів. Заміну знайшли у партнері Порошенка

05.12.2017

Тендерний комітет комунального підприємства “Хмельницькелектротранс” відхилив пропозицію переможця тендера ТОВ “БКМ-Україна” (Луцьк), який мав поставити 7 тролейбусів виробництва Білорусії.

Про це зазначено у відповідному протоколі, підписаному 4 грудня.

Замовник пояснив, що підприємство-переможець надіслало з листа з проханням відтермінувати поставку транспортних засобів на початок 2018 року. “Хмельницькелектротранс” категорично виступив проти такої ідеї, надавши висновок головного розпорядника коштів в особі міського управління ЖКГ.

“На 4 грудня договір між ХКП “Електротранс” і ТОВ “БКМ-Україна” неукладений з вини учасника в строк, визначений Законом (п.3 ст.32)”, – говорить у протоколі.

Разом з тим, тендерний комітет визначив іншого переможця дочірнього підприємства “Автоскладальний завод № 1 “Акціонерне товариство “Автомобільна компанія “Богдан Моторс”, з яким сповістив про наміри укласти угоду. Загальна вартість закупівлі 7 тролейбусів становить 33,42 млн. грн, що на 6 тис. грн більше, ніж у ТОВ “БКМ-Україна”.

Як писав НГП, 13 листопада постійно діюча колегія Антимонопольного комітету України скасувала попередні результати тендера із закупівлі семи тролейбусів для Хмельницького.

Співвласником «Богдан Моторс» раніше був Петро Порошенко, а тепер компанія належить його бізнес-партнеру Олегу Гладковському, першому заступнику секретаря РНБОУ. Вона очолила Топ-10 постачальників транспорту України у 2014-2016 рр.., до якого увійшли й нинішні суперники.


ngp-ua.info

 
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010